Yerli üretim COMPACT CS2 ile fabrika kurmak ister misiniz ?


Şase ve Güç Yapısı

1.5 milimetre güçlendirilmiş kapalı çelik şase yapısı ile sağlamlık ve görselliği aynı anda yakalayın. Üstelik taşıma işleminden sonra kalibrasyon yapmanıza gerek kalmaz. Standart çalışmadaki güç tüketimi 300W olarak hesaplanan Compact Cs2 tüm özellikleri devreye girdiğinde ise sadece 950W enerji tüketir.

Baskı Ve Tabla Özelliği

200*200*230 mm baskı alanına sahip ve 150 °C ye kadar ısıtabileceğiniz baskı tablası ile isteklerinizi tam anlamıyla karşılar. Ayrıca hassasiyeti sürekli düzenli olarak devam eder. Baskı kalitesi 40 - 250 mikron aralığında olan Compact Cs2 size yüksek hassasiyet sağlar. 80 – 150 mm\s çalışma hızı ile kalitenizi hızlı şeklide üretir. Dokunmatik ekran üzerinden tabla seviyeleme seçeneğinin farklılığını yaşayın. 3 farklı tabla seviyeleme özelliği ile sizlere sunduğumuz Compact Cs2 hiçbir ayar yapmadan sürekli baskı almanızı sağlar.

Desteklediği Filamentler

PLA, STH, ABS, PET-G, NAYLON, HIBS, WOOD, PA12, TPU, BAMBOO ve alaşımlı filamentleri güvenle kullanabilirsiniz.

Model Yükseltme

Firmamızın size sağladığı bu avantaj sayesinde Compact Cs2 modelini yeni seri Compact Cs3 veya herhangi bir modelimiz ile değiştirme fırsatını sunuyoruz.

Ekran ve Arayüz

Geliştirilmiş tam renkli dokunmatik ekran sayesinde kullanımın rahatlığını yaşayın. Üstelik Türkçe Arayüzü ile daha pratik kullanım sunar. Tek dokunuşla baskılarınızı yazdırabilirsiniz.

Diğer Teknik Özellikler

♦ USB – SD Kart – WIFI ve PC Bağlantısı ile Gcode dosyalarınızı 32 bit işlemcisi ile kesintisiz gönderebilirsiniz.
♦ 150 °C'ye kadar ısınan 4 mm alüminyum tablası ve koruma kalkanı ile yapışma problemlerinin önüne geçin.
♦ 32 bit Cortex ARM mimarisi ile dizayn edilmiş işlemci uzun süreli baskılarınızda sizin yanınızda.
♦ Özel olarak tasarlanan extruder yapısı ile birçok farklı seçenekteki filamenti rahatlıkla kullanın.
♦ Eşsiz nozzle yapısı, aşırı yük ve yangın koruma sistemleri ile güvenliği yüksek seviyede tutarak kendinizi, işyerinizi ve çevrenizi güvene alın.

♦ Değiştirilebilir nozzle yapısı ile kısıtlı kalmayın 0.2-1 mm aralığında nozzle seçenekleri ile farklı deneyimler yaşayın.
♦ Elektrik kesintilerinde baskılarınız artık yarıda kalmayacak geliştirmiş olduğumuz elektrik kesinti desteği her zaman sizin yanınızda. Filament sensörü ile filamentiniz bitse dahi baskınız yarıda kalmaz ve siz filamenti değiştirene kadar makinanız sizi güvenli modda bekler.
♦ Güçlendirilmiş baskı aydınlatma sistemi ile baskılarınızın durumunu detaylı şekilde görebilirsiniz.

Ses ve Çalışma Sıcaklığı

Minimal çalışma sesi seviyesi ile varlığının farkına bile varmazsınız. 45 ile 55 db çalışma sesine sahip Compact Cs2 modeli ayrıca -15 °C ile 55 °C çalışma sıcaklığı ile sizlere eşsiz deneyimler sunar.

Desteklediği İşletim Sistemleri

Windows – Mac ve Linux gibi işletim sistemleri ile güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Çalışma Sistemi (Kinematik)

10 yıl üretici garatisi ile sizlere sunulan CoreXY sistemi ile daha stabil çalışma olanağına sahip olun.

Garanti ve Teknik Destek

Yerli üretim olarak sizlere sunduğumuz Compact Cs2 modeli 24 ay üretici garantisi ile sizlere sunuluyor üstelik teknik destekte sınır tanımıyoruz.

Hangi Sektörlere Öneriyoruz?

Eğitim – Mühendislik – Ar-Ge – Prototipleme – Savunma Sanayi - Kişisel Kullanım – Kalıp Sanayi – Otomotiv Sanayi – Ortez Protez – Mobilya – Dental – promosyon ve reklam sektörü gibi birçok farklı alanda sizlerin hizmetindedir. Wouqer Teknoloji Farkını yaşayabilirsiniz.