DEVASA baskı alanı ile Compact Cs3 Sizlerle!


Şase ve Güç Yapısı

1.5 milimetre güçlendirilmiş kapalı çelik şase yapısı ve titreşim önleyici mekanik sistemi sayesinde güç sizin elinizde. Standart yazıcıları bir kenara bırakın şimdi geniş baskılarınızı kusursuz bir biçimde alma zamanı 300W standart çalışma tüketimi ile Compact Cs3 tüm özellikleri devreye girdiğinde ise sadece 1100W enerji tüketir.

Baskı Ve Tabla Özelliği

300*300*330 mm baskı alanına sahip ve 150 °C'ye kadar ısıtabileceğiniz baskı tablası ile uzun süreli ve her türde filament ile baskılarınızda problemleri ortadan kaldırın. Ayrıca hassasiyeti bozulmadan uzun süre düzenli olarak kullanabilirsiniz. Baskı kalitesi 40 - 500 mikron aralığında olan Compact Cs3 size yüksek hassasiyet sağlar. 60 – 140 mm\s çalışma hızınızı koruyarak kaliteli baskılar sağlar. Dokunmatik ekran üzerinden tabla seviyeleme seçeneğinin farklılığını yaşayın. 3 farklı tabla seviyele özelliği ile sizlere sunduğumuz Compact Cs3 hiçbir ayar yapmadan sürekli uzun süreli devasa baskılarınızı almanızı sağlar.

Desteklediği Filamentler

PLA, STH, ABS, PET-G, NAYLON, WOOD, PA12, TPU, TPE, TPC, PC, PP, WAX, BAMBOO, PVA, BRONZ, PRİNÇ, BAKIR, HIBS, ANTİBAKTERİYEL ve alaşımlı filamentleri güvenle kullanabilirsiniz.

Model Yükseltme

Firmamızın size sağladığı bu avantaj sayesinde Compact Cs3 modelini yeni seri Compact Cs3 veya herhangi bir modelimiz ile değiştirme fırsatını sunuyoruz.

Ekran ve Arayüz

Geliştirilmiş tam renkli dokunmatik ekran sayesinde kullanımın rahatlığını yaşayın. Üstelik Türkçe Arayüzü ile daha pratik kullanım sunar. Ayrıca tek dokunuşla baskılarınızı yazdırabilirsiniz.

Diğer Teknik Özellikler

♦ USB – SD Kart – WIFI ve PC Bağlantısı ile Gcode. Dosyalarınızı 32 bit işlemcisi sayesinde kesintisiz bir biçimde gönderebilirsiniz.
♦ 150 °C'ye kadar ısınan 4 mm alüminyum tablası ve koruma kalkanı ile yapışma problemlerinin önüne geçin.
♦ 32 bit Cortex ARM mimarisi ile dizayn edilmiş işlemci uzun süreli baskılarınızda sizin yanınızda.
♦ Özel olarak tasarlanan extruder yapısı ile birçok farklı seçenekteki filamenti rahatlıkla kullanın.
♦ Eşsiz nozzle yapısı, aşırı yük ve yangın koruma sistemleri ile güvenliği yüksek seviyede tutarak kendinizi, işyerinizi ve çevrenizi güvene alın.

Diğer Teknik Özellikler

♦ Değiştirilebilir nozzle yapısı ile kısıtlı kalmayın 0.2-1 mm aralığında nozzle seçenekleri ile farklı deneyimler yaşayın.
♦ Elektrik kesintilerinde baskılarınız artık yarıda kalmayacak geliştirmiş olduğumuz elektrik kesinti desteği her zaman sizin yanınızda. Filament sensörü ile filamentiniz bitse dahi baskınız yarıda kalmaz ve siz filamenti değiştirene kadar makinanız sizi güvenli modda bekler.
♦ Güçlendirilmiş baskı aydınlatma sistemi ile baskılarınızın durumunu detaylı şekilde görebilirsiniz.

Ses ve Çalışma Sıcaklığı

Minimal çalışma sesi seviyesi ile varlığının farkına bile varmazsınız. 45 ile 55 db çalışma sesine sahip Compact Cs2 modeli ayrıca -15 °C ile 55 °C çalışma sıcaklığı ile sizlere eşsiz deneyimler sunar.

Desteklediği İşletim Sistemleri

Windows – Mac ve Linux gibi işletim sistemleri ile güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Çalışma Sistemi (Kinematik)

10 yıl üretici garatisi ile sizlere sunulan CoreXY sistemi ile daha stabil çalışma olanağına sahip olun.

Garanti ve Teknik Destek

Yerli üretim olarak sizlere sunduğumuz Compact Cs3 modeli 24 ay üretici garantisi ile sizlere sunuluyor üstelik teknik destekte sınır tanımıyoruz.

Hangi Sektörlere Öneriyoruz.

Eğitim – Mühendislik – Ar-Ge – Prototipleme – Savunma Sanayi - Kişisel Kullanım – Kalıp Sanayi – Otomotiv Sanayi – Ortez Protez – Mobilya – Dental – promosyon ve reklam sektörü gibi birçok farklı alanda sizlerin hizmetindedir. Wouqer Teknoloji Farkını yaşayabilirsiniz.