DEVASA baskı alanı ile Compact Cs3 Plus Sizlerle!


Şase ve Güç Yapısı

1.5 – 3 milimetre güçlendirilmiş kapalı çelik şase yapısı ve titreşim önleyici mekanik sistemi sayesinde güç sizin elinizde. Standart yazıcıları bir kenara bırakın şimdi geniş baskılarınızı kusursuz bir biçimde alma zamanı 100W standart çalışma tüketimi ile Compact Cs3 Plus tüm özellikleri devreye girdiğinde ise sadece 400 W enerji tüketir. Artık tüm eksenler ultra hassas lineer kızak sistemi var.

Baskı Ve Tabla Özelliği

300*300*450 mm DEVASA baskı alanına sahip ve 150 °C'ye kadar ısıtabileceğiniz baskı tablası ile uzun süreli ve her türde filament ile baskılarınızda problemleri ortadan kaldırın. Ayrıca hassasiyeti bozulmadan uzun süre düzenli olarak kullanabilirsiniz. Baskı kalitesi 40 - 1000 mikron aralığında olan Compact Cs3 Plus size yüksek hassasiyet sağlar. 20 – 80 mm\s çalışma hızınızı koruyarak kaliteli baskılar sağlar.Otomatik tabla seviyeleme özelliği ile sizlere sunduğumuz Compact Cs3 Plus hiçbir ayar yapmadan sürekli uzun süreli devasa baskılarınızı almanızı sağlar.

Desteklediği Filamentler

PLA - STH - WOOD - PP - PA - PET - ASA - ABS - TPU - TPE KARBON - METAL - PEEK - HIBS ve alaşımlı filamentleri güvenle kullanabilirsiniz..

Model Yükseltme

Firmamızın size sağladığı bu avantaj sayesinde Wouqer markalı eski cihazınızı yeni seri Wouqer markalı bir modelimiz ile değiştirme fırsatını sunuyoruz.

Ekran ve Arayüz

Geliştirilmiş tam renkli dokunmatik ekran sayesinde kullanımın rahatlığını yaşayın. Üstelik 7 farklı dil veya Türkçe Arayüzü ile daha pratik kullanım sunar. Ayrıca tek dokunuşla baskılarınızı yazdırabilirsiniz.

Diğer Teknik Özellikler

♦ USB – SD Kart – WIFI ve PC Bağlantısı ile Gcode dosyalarınızı 32 bit işlemcisi ile kesintisiz gönderebilirsiniz.
♦ 150 °C'ye kadar ısınan 4-6 mm alüminyum tablası ve koruma kalkanı ile yapışma problemlerinin önüne geçin. Ayrıca0.5 mm yay çeliği ve özel yapıştırma yüzeyi sayesinde baskılarınızın tabladan kalkmaz.
♦ 32 bit Cortex ARM mimarisi ile dizayn edilmiş işlemci uzun süreli baskılarınızda sizin yanınızda. Özel olarak tasarlanan extruder yapısı ile %99'a kadar tıkanmaların önüne geçin ve birçok farklı seçenekteki filamenti rahatlıkla kullanın.
♦ Eşsiz nozzle yapısı, aşırı yük ve akım koruma sistemleri ile güvenliği yüksek seviyede tutarak kendinizi, işyerinizi ve çevrenizi güvene alın.
♦ Elektrik Kesinti desteği sayesinde baskılarınız yarıda kalmayacak.
♦ Filament sensörü sayesinde filamentiniz bittiğinde sizi bekler ve uyarır.

Diğer Teknik Özellikler

Değiştirilebilir nozzle yapısı ile kısıtlı kalmayın 0.2 - 1.2 mm aralığında nozzle seçenekleri ile farklı deneyimler yaşayın. Elektrik kesintilerinde baskılarınız artık yarıda kalmayacak geliştirmiş olduğumuz elektrik kesinti desteği her zaman sizin yanınızda. Filament sensörü ile filamentiniz bitse dahi baskınız yarıda kalmaz ve siz filamenti değiştirene kadar makinanız sizi güvenli modda bekler.

Ses ve Çalışma Sıcaklığı

Minimal çalışma sesi seviyesi ile varlığının farkına bile varmazsınız. 45 ile 55 db çalışma sesine sahip Compact Cs3 Plus modeli ayrıca 0 °C ile 40 °C çalışma sıcaklığı ile sizlere eşsiz deneyimler sunar.

Desteklediği İşletim Sistemleri

Windows – Mac ve Linux gibi işletim sistemleri ile güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Çalışma Sistemi (Kinematik)

10 yıl üretici garantisi ile sizlere sunulan linear kızak sistemi ile daha stabil çalışma olanağına sahip olun.

Extruder Yapısı

Çift itici Extruder sistemi makine performansını olumlu olarak etkilemek ve baskı kalitesini daha da arttırmak için tasarlandı.

Hassasiyet ve Kalite

X - Y eksenlerinde 0.1 mm Z ekseninde 0.05 mm toleransa sahip uzun süreli baskılar almanıza olanak sağlar.

Garanti ve Teknik Destek

Yerli üretim olarak sizlere sunduğumuz Compact Cs3 Plus modeli 24 ay üretici garantisi ile sizlere sunuluyor üstelik teknik destekte sınır tanımıyoruz.

Hangi Sektörlere Öneriyoruz?

Eğitim – Mühendislik – Ar-Ge – Prototipleme – Savunma Sanayi - Kişisel Kullanım – Kalıp Sanayi – Otomotiv Sanayi – Ortez Protez – Mobilya – Dental – promosyon ve reklam sektörü gibi birçok farklı alanda sizlerin hizmetindedir. Wouqer Teknoloji Farkını yaşayabilirsiniz.

Cs3 Plus Tanıtım PDF Dosyasını İndir Cs3 Plus Kullanım Kılavuzu PDF Dosyasını İndir Fiyatını Gör