ENERJİ

WOUQER ENERJİ HİZMETLERİ
Doğa Dostu

Güneş enerjisi hava kirliliğini azaltır. Karbondioksit ve metan gazlarını fosil yakıtlardan korur ve küresel ısınmanın en büyük nedeni olan bu gazların salınmasını önler.

Sınırsız Kaynak

Güneş enerjisi yenilenebilir bir enerji türüdür.

Fosil yakıtlar kısa sürede bitecek, ancak yenilenebilir enerji sistemleri ile sınırsız kaynaklarla enerji ihtiyacımıza çözümler üretebileceğiz.

Düşük Maliyet

Kurulu sistemlerin bakım maliyetleri çok düşük. Kurulu sistemlerin bakım maliyetleri çok düşük. Birçok uygulamada karmaşık ve maliyetli teknolojilere ihtiyaç duyulmaz. Hem ekipman hem de güneş enerjisinden elektrik üretme işçiliği gün geçtikçe düşüyor. Bu da güneş enerjisi sistemlerini daha çekici hale getiriyor.

ÜCRETSİZ KEŞİF

Güneş enerjisi yaptırmaya karar verdiğiniz de öncelikli olarak telefonda durumunuzu anlattığınızda konumunda uzman arkadaşlar sizlere nasıl bir güneş enerjisinin sizin istek ve beklentilerinizi karşılayacağınızı anlatıyor. Bir ileri aşama müşteri mağduriyeti yaşanmaması için yerinde incelemedir.

Yapılan telefon görüşmesinden sonra size en yakın olan keşif aracı uygun zamanında güneş enerjisinin kurulacağı yere yönelendiriliyor. Burada yapılan incelemeler için hiç bir ücret talep etmiyoruz.

image
ÇATI VE SAHA UYGULAMALARI

Saha ve Çatı uygulamaları geçtiğimiz yıllarda Türkiye'de en yaygın olarak kullanılan güneş eneji santrali uygulamalarıdır. İyi çalışılmış bir zemin ve çatı etüdü ve sahanın eğim, yüzey alanı, çukur, yükselti, vb. fiziksel özelliklerinin iyi analiz edilmesi ile beraber yaratıcı bir konstrüksiyon tasarımı ile saha ve çatı tipi güneş enerji santrallerinden o bölge için alılabilicek en yüksek üretim verimini almak mümkündür.

image
BAKIM VE ONARIM

Güneş santrallerinde uzun ömürlü ürünlerin kullanılması bakım gerektirmediği anlamına gelmemelidir. Son kullanıcı açısından handikap, problemin veya performans kaybının her zaman göz ile görülemiyor olmasıdır. Bu yüzden izleme sistemlerinin küçük veya büyük ölçekli Solar enerji sistemlerine entegrasyonu ( ve mümkünse sensörler ile) hataları erken teşhis etmek ve önlem almak adına gereklidir. Firmamız her türden güneş enerji panallerinin bakım ve onarımı uzman ekibi ile yapmaktadır.

image