HizmetlerimizFirmamız kendi alanında; hem eğitim hem deneyim anlamında üst seviyede olan kadrosuna sürekli olarak eklemeler yapmaktadır. Ayrıca mevcut çalışanlar düzenli bir eğitim programı sayesinde hem mesleki hem de kendi kişisel kariyerlerini olumlu etkileyecek eğitimler almaktadır. Bilişim teknolojileri bilgi birikimi ve deneyimi ile harmanlanmış profesyonel mekanik stratejik yaklaşımımız ile “sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ve en iyi çözümleri sunmak ve şirketinizi günün teknolojisine ayak uyduracak bir hale getirmek” vizyonuyla katma değer yaratmaya odaklanmış yerli bir firmayız.

3D BASKI HİZMETLERİ

3D printer ile üretilmiş bir kavramsal model, 1000 kelimelik bir anlatımdan çok daha iyidir. 3D printerlar ile son kullanıcı ürününe yakın bir prototip üreterek kendinize ve tasarımlarınıza olan güveninizi arttırabilirsiniz.

EĞİTİM

Teknolojinin sürekli gelişmesi ile birlikte yenilikçi ve üretim odaklı teknolojilere de aynı oranda ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle robotların eğitimde kullanılmasını destekliyor ve sağlıyoruz.