HizmetlerimizFirmamız kendi alanında; hem eğitim hem deneyim anlamında üst seviyede olan kadrosuna sürekli olarak eklemeler yapmaktadır. Ayrıca mevcut çalışanlar düzenli bir eğitim programı sayesinde hem mesleki hem de kendi kişisel kariyerlerini olumlu etkileyecek eğitimler almaktadır. Bilişim teknolojileri bilgi birikimi ve deneyimi ile harmanlanmış profesyonel mekanik stratejik yaklaşımımız ile “sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ve en iyi çözümleri sunmak ve şirketinizi günün teknolojisine ayak uyduracak bir hale getirmek” vizyonuyla katma değer yaratmaya odaklanmış yerli bir firmayız.

BASKI HİZMETİ

3D Yazıcı ile üretilmiş bir model, 1000 kelimelik anlatımdan çok daha iyidir. 3D Yazıcılar ile son kullanıcı ürününe yakın bir prototip üreterek kendinize ve tasarımlarınıza olan güveninizi arttırabilirsiniz.

DANIŞMANLIK

Teknolojinin sürekli gelişmesi ile birlikte yenilikçi ve üretim odaklı teknolojilere de aynı oranda ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle Ar-Ge faliyetlerini destekliyor ve sağlıyoruz.

3D Yazıcı

Profestonel alanlarda kullanılması amacı ile geliştirdiğimiz 5 modelimiz ile sektörlere özel hizmetler sunuyoruz. Gelişmiş arayüzü ve kullanım kolaylığı ile Wouqer 3D yazıcılarda bir çok faklı materyali kullana bilirsiniz.