Enjeksiyon Serisi Mini fabrikanız her zaman yanınızda


Şase ve Güç Yapısı

1.5 - 2,5 milimetre güçlendirilmiş çelik yarı kapalı şase yapısı ile inanılmaz deneyimler sunar üstelik hafif ve taşıma işleminden sonra kalibrasyona ihtiyaç duymaz. 70W enerji tüketimi ile kendi sınıfının bir numaralı 3d yazıcısı. Üstelik tüm eksenleri ultra hassas linear kızak sistemiyle.

Baskı Ve Tabla Özelliği

150*150*150 mm baskı tablası ile mini fabrika görevini yüksek hassasiyeti ile sizlere sunar. 40 - 400 mikron aralığında baskı kalitesi ile hem hassasiyetinizi korur hem de 20 – 150 mm\s çalışma çalışma hızı ile eşsiz hız seçeneğini sunar.Pocket yüzlerce baskı yapsanız dahi kalibrasyona ihtiyaç duymaz.

Desteklediği Filamentler

PLA, STH, WOOD, Alaşımlı Filamentler ile kusursuz baskılar ile bir çok faklı modeli üretmenizi sağlar.

Kalite ve Hassasiyet

X - Y eksenlerinde 0.02 mm Z ekseninde 0.02 mm toleransa sahiptir.

Ekran ve Arayüz

Geliştirilmiş tam renkli dokunmatik ekran sayesinde kullanımın rahatlığını yaşayın. Üstelik 7 farklı dil veya Türkçe Arayüzü ile daha pratik kullanım sunar. Ayrıca tek dokunuşla baskılarınızı yazdırabilirsiniz.

Diğer Teknik Özellikler

♦ USB – SD Kart – WIFI ve PC Bağlantısı ile Gcode. Dosyalarınızı 32 bit işlemcisi sayesinde kesintisiz bir biçimde gönderebilirsiniz.
♦ 4 mm alüminyum tablası ve koruma kalkanı ile yapışma problemlerinin önüne geçin.
♦ 32 bit Cortex ARM mimarisi ile dizayn edilmiş işlemci uzun süreli baskılarınızda sizin yanınızda.
♦ Eşsiz nozzle yapısı, aşırı yük ve akım koruma sistemleri ile güvenliği yüksek seviyede tutarak kendinizi ve çevrenizi güvene alın.
♦ Değiştirilebilir nozzle yapısı ile kısıtlı kalmayın 0.2 - 0.6 mm aralığında nozzle seçenekleri ile farklı deneyimler yaşayın.

Diğer Teknik Özellikler

♦ Değiştirilebilir nozzle yapısı ile kısıtlı kalmayın 0.2 mm ile 0.6 mm aralığında nozzle seçenekleri ile daha farklı deneyimler yaşayın.
♦ Elektrik kesintilerinde baskılarınız artık yarıda kalmayacak geliştirmiş olduğumuz elektrik kesinti desteği her zaman sizin yanınızda..
♦ Filament sensörü ile filamentiniz bitse dahi baskınız yarıda kalmaz ve siz filamenti değiştirene kadar makinanız sizi güvenli modda bekler.

Ses ve Çalışma Sıcaklığı

Minimal çalışma sesi seviyesi ile varlığının farkına bile varmazsınız. 40 ile 55 db çalışma sesine sahip Pocket modeli ayrıca -15 °C ile 50 °C çalışma sıcaklığı ile sizlere eşsiz deneyimler sunar.

Desteklediği İşletim Sistemleri

Windows – Mac ve Linux gibi işletim sistemleri ile güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Çalışma Sistemi (Kinematik)

10 yıl üretici garatisi ile sizlere sunulan Ultra Hassa Linear kızak sistemi ile daha stabil çalışma olanağına sahip olun.

Garanti ve Teknik Destek

Yerli üretim olarak sizlere sunduğumuz Pocket modeli 24 ay üretici garantisi ile sizlere sunuluyor üstelik teknik destekte sınır tanımıyoruz.

Hangi Sektörlere Öneriyoruz.

Eğitim – Mühendislik – Ar-Ge – Prototipleme – Kişisel - Dental - Kalıp Sanayi - Son Kullanıcu Ürünleri Kullanım gibi alanalarda güvenli şekilde kulanabilir Wouqer Teknoloji Farkını yaşayabilirsiniz.

Pocket Tanıtım PDF Dosyasını İndir Kullanım Kılavuzu PDF Dosyasını İndir Fiyatını Gör