Mini fabrikanız her zaman yanınızda


Şase ve Güç Yapısı

1.5 milimetre güçlendirilmiş çelik şase yapısı ile inanılmaz deneyimler sunar üstelik hafif ve taşıma işleminden sonra kalibrasyona ihtiyaç duymaz. 200W enerji tüketimi ile kendi sınıfının bir numaralı 3d yazıcısı.

Baskı Ve Tabla Özelliği

130*130*130 mm baskı tablası ile mini fabrika görevini yüksek hassasiyeti ile sizlere sunar. 40 - 500 mikron aralığında baskı kalitesi ile hem hassasiyetinizi korur hem de 100 – 180 mm\s çalışma çalışma hızı ile eşsiz hız seçeneğini sunar. Dokunmatik ekran üzerinden tabla seviyeleme seçeneğinin farklılığını yaşayın. 3 farklı tabla seviyele özelliği ile sizlere sunduğumuz Pocket binlerce baskı yapsanız dahi kalibrasyona ihtiyaç duymaz.

Desteklediği Filamentler

PLA ve STH filamentler ile kusursuz baskılar ile bir çok faklı modeli üretmenizi sağlar.

Model Yükseltme

Firmamızın size sağladığı bu avantaj sayesinde Pocket modelini yeni seri pocket veya herhangi bir modelimiz ile değiştirme fırsatını sunuyoruz.

Ekran ve Arayüz

Geliştirilmiş tam renkli dokunmatik ekran sayesinde kullanımın rahatlığını yaşayın. Üstelik Türkçe Arayüzü ile daha pratik kullanım sunar.

Diğer Teknik Özellikler

♦ USB – SD Kart – WIFI ve PC Bağlantısı ile Gcode. Dosyalarınızı 32 bit işlemcisi sayesinde kesintisiz bir biçimde gönderebilirsiniz.
♦ 4 mm pleksiglas tablası ve koruma kalkanı ile yapışma problemlerinin önüne geçin.
♦ 32 bit Cortex ARM mimarisi ile dizayn edilmiş işlemci uzun süreli baskılarınızda sizin yanınızda.
♦ Eşsiz nozzle yapısı, aşırı yük ve yangın koruma sistemleri ile güvenliği yüksek seviyede tutarak kendinizi ve çevrenizi güvene alın.
♦ Güçlendirilmiş baskı aydınlatma sistemi ile baskılarınızı her zaman detaylı şekilde takip edebilirsiniz.

Diğer Teknik Özellikler

♦ Değiştirilebilir nozzle yapısı ile kısıtlı kalmayın 0.2 mm ile 1 mm aralığında nozzle seçenekleri ile daha farklı deneyimler yaşayın.
♦ Elektrik kesintilerinde baskılarınız artık yarıda kalmayacak geliştirmiş olduğumuz elektrik kesinti desteği her zaman sizin yanınızda. Elektrik kesintilerinde baskılarınız artık yarıda kalmayacak geliştirmiş olduğumuz elektrik kesinti desteği her zaman sizin yanınızda.
♦ Filament sensörü ile filamentiniz bitse dahi baskınız yarıda kalmaz ve siz filamenti değiştirene kadar makinanız sizi güvenli modda bekler.

Ses ve Çalışma Sıcaklığı

Minimal çalışma sesi seviyesi ile varlığının farkına bile varmazsınız. 40 ile 55 db çalışma sesine sahip Compact Cs2 modeli ayrıca -15 °C ile 55 °C çalışma sıcaklığı ile sizlere eşsiz deneyimler sunar.

Desteklediği İşletim Sistemleri

Windows – Mac ve Linux gibi işletim sistemleri ile güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Çalışma Sistemi (Kinematik)

10 yıl üretici garatisi ile sizlere sunulan CoreXY sistemi ile daha stabil çalışma olanağına sahip olun.

Garanti ve Teknik Destek

Yerli üretim olarak sizlere sunduğumuz Pocket modeli 24 ay üretici garantisi ile sizlere sunuluyor üstelik teknik destekte sınır tanımıyoruz.

Hangi Sektörlere Öneriyoruz.

Eğitim – Mühendislik – Ar-Ge – Prototipleme – Kişisel Kullanım gibi alanalarda güvenli şekilde kulanabilir Wouqer Teknoloji Farkını yaşayabilirsiniz.