DEVASA baskı alanı ile Compact Cs5 Sizlerle!


Şase ve Güç Yapısı

1.5 – 3 milimetre güçlendirilmiş kapalı çelik şase yapısı ve titreşim önleyici mekanik sistemi sayesinde güç sizin elinizde. Standart yazıcıları bir kenara bırakın şimdi geniş baskılarınızı kusursuz bir biçimde alma zamanı 200W standart çalışma tüketimi ile Compact Cs5 Plus tüm özellikleri devreye girdiğinde ise sadece 1000 W enerji tüketir. Artık Z Ekseni de Lineer kızak

Baskı Ve Tabla Özelliği

500*500*500 mm DEVASA baskı alanına sahip ve 110 °C'ye kadar ısıtabileceğiniz baskı tablası ile uzun süreli ve her türde filament ile baskılarınızda problemleri ortadan kaldırın. Ayrıca hassasiyeti bozulmadan uzun süre düzenli olarak kullanabilirsiniz. Baskı kalitesi 50 - 400 mikron aralığında olan Compact Cs5 Plus size yüksek hassasiyet sağlar. 20 – 60 mm\s çalışma hızınızı koruyarak kaliteli baskılar sağlar. Dokunmatik ekran üzerinden tabla seviyeleme seçeneğinin farklılığını yaşayın. Otomatik tabla seviyeleme özelliği ile sizlere sunduğumuz Compact Cs5 Plus hiçbir ayar yapmadan sürekli uzun süreli devasa baskılarınızı almanızı sağlar.

Desteklediği Filamentler

Tabla ısısı 90 dereceye kadar destekleyen filamentleri güvenle kullanabilirsiniz.

Model Yükseltme

Firmamızın size sağladığı bu avantaj sayesinde Compact Cs5 modelini yeni seri Compact Cs5 veya herhangi bir modelimiz ile değiştirme fırsatını sunuyoruz.

Ekran ve Arayüz

Geliştirilmiş tam renkli dokunmatik ekran sayesinde kullanımın rahatlığını yaşayın. Üstelik Türkçe Ara yüzü ile daha pratik kullanım sunar. Ayrıca tek dokunuşla baskılarınızı yazdırabilirsiniz.

Diğer Teknik Özellikler

♦ USB – SD Kart – WIFI ve PC Bağlantısı ile Gcode dosyalarınızı 32 bit işlemcisi ile kesintisiz gönderebilirsiniz.
♦ 110 °C'ye kadar ısınan 4-6 mm alüminyum tablası ve koruma kalkanı ile yapışma problemlerinin önüne geçin.
♦ 32 bit Cortex ARM mimarisi ile dizayn edilmiş işlemci uzun süreli baskılarınızda sizin yanınızda. Özel olarak tasarlanan extruder yapısı ile birçok farklı seçenekteki filamenti rahatlıkla kullanın.
♦ Eşsiz nozzle yapısı, aşırı yük ve yangın koruma sistemleri ile güvenliği yüksek seviyede tutarak kendinizi, işyerinizi ve çevrenizi güvene alın.
♦ Elektrik Kesinti desteği sayesinde baskılarınız yarıda kalmayacak.
♦ Filament sensörü sayesinde filamentiniz bittiğinde sizi bekler ve uyarır.

Diğer Teknik Özellikler

Değiştirilebilir nozzle yapısı ile kısıtlı kalmayın 0.4-1.2 mm aralığında nozzle seçenekleri ile farklı deneyimler yaşayın. Elektrik kesintilerinde baskılarınız artık yarıda kalmayacak geliştirmiş olduğumuz elektrik kesinti desteği her zaman sizin yanınızda. Filament sensörü ile filamentiniz bitse dahi baskınız yarıda kalmaz ve siz filamenti değiştirene kadar makinanız sizi güvenli modda bekler. Güçlendirilmiş baskı aydınlatma sistemi ile baskılarınızın durumunu detaylı şekilde görebilirsiniz.

Ses ve Çalışma Sıcaklığı

Minimal çalışma sesi seviyesi ile varlığının farkına bile varmazsınız. 45 ile 55 db çalışma sesine sahip Compact Cs5 modeli ayrıca -15 °C ile 50 °C çalışma sıcaklığı ile sizlere eşsiz deneyimler sunar.

Desktop ve Android Yazılımı

Desktop yazılımımız Çok Yakında sizlerle buluşturuyoruz. Tasarımlarınızı katmanlara ayırmak ve 3d yazıcıya uyarlamak için sizler için geliştiriyoruz. WoMake adı altında geliştirdiğimiz Bilgisayar ve android yazılımımız sayesinde erişe bilirlik oranını arttırıyoruz.

Çalışma Sistemi (Kinematik)

10 yıl üretici garantisi ile sizlere sunulan CoreXY sistemi ile daha stabil çalışma olanağına sahip olun.

Extruder Yapısı

Bu sistem makine performansını olumlu olarak etkilemek ve baskı kalitesini daha da arttırmak için tasarlandı.

Desktop ve Android Yazılımı

Desktop yazılımımız Çok Yakında sizlerle buluşturuyoruz. Tasarımlarınızı katmanlara ayırmak ve 3d yazıcıya uyarlamak için sizler için geliştiriyoruz. WoMake adı altında geliştirdiğimiz Bilgisayar ve android yazılımımız sayesinde erişe bilirlik oranını arttırıyoruz.

Garanti ve Teknik Destek

Yerli üretim olarak sizlere sunduğumuz Compact Cs5 modeli 24 ay üretici garantisi ile sizlere sunuluyor üstelik teknik destekte sınır tanımıyoruz.

Hangi Sektörlere Öneriyoruz?

Eğitim – Mühendislik – Ar-Ge – Prototipleme – Savunma Sanayi - Kişisel Kullanım – Kalıp Sanayi – Otomotiv Sanayi – Ortez Protez – Mobilya – Dental – promosyon ve reklam sektörü gibi birçok farklı alanda sizlerin hizmetindedir. Wouqer Teknoloji Farkını yaşayabilirsiniz.